V Oxfordu vychází sborník z egyptologické studentské konference v Praze

V oxfordském vydavatelství Archaeopress vychází sborník z egyptologické studentské konference Current Research in Egyptology, která se konala v červnu 2018 v Praze.

Current Research in Egyptology 2018 je sborníkem příspěvků a posterů, které byly prezentovány na 19. sympoziu prestižní mezinárodní studentské konference konané v Praze, na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy ve dnech 25.–28. června 2018. Pražské konference se účastnilo více než 100 účastníků z různých zemí a institucí. Byla prezentována nejrůznější témata, jež pokrývala všechna období staroegyptské a núbijské historie, dotýkající se společnosti, náboženství, materiální kultury nebo archeologických výzkumů. Sborník obsahuje celkem 16 recenzovaných příspěvků.

Sborník je možné zakoupit na stránkách vydavatelstva, dostupný je ale také v režimu open access jako PDF.

Úvod > Nástěnka > V Oxfordu vychází sborník z egyptologické studentské konference v Praze